KLN

V sídle společnosti KLN v Heppenheimu pracuje na 230 specialistů, techniků a vývojových pracovníků

Silný partner KLN

Roční obrat společnosti KLN se pohybuje kolem 30 mil. Eur, cca 80% z toho tvoří svářecí systémy

Crest Group

KLN je nedílnou součástí nadnárodní korporace Crest Group čítající více než 1.000 zaměstnanců pracujících ve 20 výrobních závodech ve 12 zemích světa

Výhradní zastoupení

V roce 2012 se naše společnost  stala výhradním obchodním a servisním partnerem německé společnosti KLN Ultraschall pro Českou a Slovenskou republiku. KLN Ultraschall je světovým leaderem v oblasti ultrazvukových technologií a specializuje se na  vibrační, tepelné, infra a rotační svařování a na vývoj a výrobu jednoúčelových strojů a automatických linek.
Rovněž nabízí i sofistikované ultrazvukové průmyslové čističky.

Spolupráce s KLN

Partnerství se společností KLN Ultraschall znamená pro naše  zákazníky  jistotu nejmodernějších technologií. Díky této spolupráci jsme na špičce světového vývoje v oboru ultrazvukového svařování.

Partnerství vzájemně posilujeme i v oblasti  jednoúčelových strojů. Dělíme se o poznatky a zkušenosti. Velkou oboustrannou motivací je značná propojenost automobilového průmyslu v Čechách a Německu.

Kompletní servis

Dodáváme stroje KLN Ultraschall a zajišťujeme jejich záruční i pozáruční servis. Díky logistickému centru náhradních dílů, které bylo zřízeno v provozovně naší společnosti ve Vlčetíně i jejich snadnou a rychlou dostupnost. V rámci standardních služeb zajišťujeme i dodávku technologických systémů na klíč dle specifických požadavků zákazníka.

Ultrazvukový stroj KLN Ultraschall

 

 

Infračervené svařování

 

 

Ultrazvukové svařování - multihead system

Hot plate svařování

Multioborový záběr KLN

KLN  Ultraschall dodává technologie nejen do automobilového průmyslu, ale rovněž do projektů z oblasti medicíny, elektroniky či  bílé techniky.

KLN nabízí profesionální robustní zařízení pro  kusovou i sériovou výrobu.