Nejlepším řešením k dokonalosti

Nacházíme kvalitní řešení a zefektivňujeme výrobní procesy. 

Ultratech je Vaším partnerem

Zajišťujeme kompletní služby – poradenství, konstrukci, instalaci a servis.

Bavíme se stroji

Pro někoho obtížné a komplikované, pro nás zábavné a inspirující.

Návrh řešení

Transformujeme nápad do reality. Pružně reagujeme na potřeby našich klientů. Díky kvalitnímu týmu konstruktérů nacházíme řešení i pro zdánlivě neřešitelná zadání. To jsou výzvy, které nás baví. Naše návrhy splňují požadavky z pohledu ekonomiky, ergonomie, bezpečnosti i kvality.

Realizace výroby

Stavíme jednoúčelové stroje, robotická pracoviště, plně i polo automatické výrobní linky nebo jejich části pro automobilový, textilní i potravinářský či zdravotnický průmysl. Vždy se však řídíme heslem quality first – tedy kvalita na prvním místě. Základem úspěchu je moderní technologické zázemí, ale hlavně stabilní, odborně erudovaný motivovaný tým a dlouhodobou spoluprací ověřená síť subdodavatelů a spolupracujících subjektů.

Servis a poradenství

Za svou prací si stojíme a poskytujeme záruční i pozáruční servis  všech námi dodaných strojů a zařízení. Poskytujeme  rovněž technické poradenství při modernizaci a optimalizaci výrobních procesů.

Zařízení pro CNC obrábění podélníků ŠKODA Kodiaq

Zadavatel: ACL automotive

Zařízení je určeno pro CNC obrábění podélníků (hagusů) v automatickém cyklu. Na podélníkách se upravují oba konce řezáním, frézováním otvorů a frézováním drážek. Současně se obrábí levý a pravý podélník. Na podélníky se laserem vypálí výrobní označení.

Zařízení pro robotické svařování ultrazvukem

Zadavatel: Hanwha

Zařízení se skládá se z ulltrazvukového svařovací jednotky, umístěné na rameni robota a dvou pracovišť se zakládacími přípravky pro umístění svařovaných dílů. Je zde umožněno střídavě na jednom pracovišti svařovat a současně na druhém zakládat nové díly. Toto řešení zaručuje tvorbu velmi kvalitního nerozebíratelného spoje při zachování maximální bezpečnosti obsluhy z hlediska mechanického rizika.

Zařízení pro řezání pásů ultrazvukem

Zadavatel: STAP

Zařízení je určeno pro ultrazvukové řezání pásů z materiálů na přírodní bázi nebo v kombinaci s termoplasty. Skládá se z ultrazvukové svařovací jednotky, řezacího přípravku, podávacího mechanismu a naváděcího zařízení. Pásy se navádějí do podávacího přípravku, kterým jsou posouvány do místa řezu před sonotrodu. Ultrazvukový generátor rozkmitá sonotrodu a pás je k ní přitlačen nožem. V okamžiku přeříznutí pásu se generátor vypne a nůž se odsune. Tento cyklus se automaticky opakuje. U pásů obsahujících termoplast se místo řezu nožem zataví.

Kontrolní stanice sluneční clony EOL

Zadavatel: Gumotex

Jednoúčelové karuselové zařízení pro konečnou montáž a kontrolu slunečních clon VW Group. Vyráběné sluneční clony jsou kontrolovány tenzometry, kamerovými snímači a dalšími senzory. Popis funkční clony je zajištěn laserem. 

Výrobní linka na komplexní kompletaci slunečních clon vozidel ultrazvukovým svařováním

Zadavatel: Gumotex

Komplexní jednoúčelová linka pro vícečetnou kompletaci, svařování, mazání a výstupní kontrolu vyráběných slunečních clon do světových prémiových značek vozidel.  Díky skvělému výkonu a spolehlivému provozu stroj obstojí i v náročném, podrobně auditovaném výrobním procesu. 

Ultrazvukové svařování a vysekávání ABS rámečku a PVC fólie

Zadavatel: Gumotex

Jednoúčelové plně automatické zařízení pro ultrazvukové svařování a vysekávání ABS rámečku a PVC fólie sluneční clony. pro manipulaci s díly je využit robot OMRON Delta.  

Poradenství

Návrh a prezentace koncepce technického řešení. Vytvoření 3D modelu zařízení. Zpracování projektu řídícího systému. Vytvoření 2D projektové dokumentace. Výroba komponent. Dodávka a instalace řídícího systému. Kompletace stroje a seřízení. Instalace u zákazníka. After sale servis – technické poradenství v rámci optimalizace a modernizace výrobních linek a strojních zařízení. Záruční a pozáruční servis instalovaných strojů a zařízení.

Naše společnost Vám pomůže
pojmenovat a specifikovat Vaši poptávku.