O nás

Již od roku 2007 nabízíme našim klietnům kvalitní řešení v oblasti ultrazvukových technologií a jednoúčelových strojů. Zabýváme se prodejem ultrazvukových svářeček plastů a ultrazvukových řezaček textilií a potravin

V našem testovacím a  diagnostickém  centru  vyvíjíme, vyrábíme a repasujeme sonotrody a boostry pro ultrazvukové svařování a řezání.  

Jako jedna z mála firem v Evropě opravujeme a repasujeme konvertory pro ultrazvukové svařování všech značek a frekvencí. Více informací najdete na stránkách www.ultrasonicrepair.eu.

Nabízíme rovněž servis generátorů a  všech známých značek jako jsou KLN Ultraschall, Mecasonic, Rinco, Dukane, Branson, Herrmann, MS Speichingen, Telsonic, Weber, aj.).

Dle potřeb klienta navrhujeme a vyrábíme jednoúčelové stroje a zařízení, robotická pracoviště či sofistikované, plně či poloautomatické výrobní linky nebo jejich části. Na všechny námi dodané stroje poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Od roku 2012 je společnost Ultratech s.r.o. výhradním obchodním a servisním partnerem KLN Ultraschall pro Českou a Slovenskou republiku. KLN Ultraschall patří do mezinárodní skupiny Crest group sdružující světové leadery v oblasti vývoje ultrazvukových technologií.

WEBER ULTRASONICS je naším hlavním partnerem.

Naše společnost se stala logistickým a distribučním  centrem náhradních dílů KLN Ultraschall pro střední a východní Evropu.

Navrhujeme a realizujeme optimální řešení dle potřeb klienta, která zefektivní, zkvalitní a ve výsledku i zlevní samotný proces výroby. Zároveň poskytujeme rychlý a prvotřídní servis tak, abychom byli naším klientům seriozním partnerem. 

Vzhledem k neustále narůstajícímu objemu zakázek jsme se v roce 2015 přesunuli do větších prostor na adrese Vlčetín 85, 463 43 Bílá, kde máme díky nově zrekonstruovanému objektu dostatečné zázemí pro naplňování našich obchodních cílů.

Jednoúčelové stroje

Jednoúčelová zařízení jsou nedílnou součástí moderních výrobních procesů. Zefektivňují a ve výsledku i zlevňují výrobu.

Ultrazvukové svařování

Ultrazvukové svařování je unikátní technologie se širokou škálou aplikovatelnosti, navíc šetrná k životnímu prostředí.

Konstrukce

Základem úspěchu je do nejmenšího detailu promyšlená konstrukce, která umožňuje našim strojům obstát i v těch nejnáročnějších výrobních procesech.

Servis / Podpora

Rychlý a kvalitní záruční i pozáruční servis stejně jako efektivní dodávka náhradních dílů je nedílnou součástí spolupráce s našimi zákazníky.