KLN

V sídle společnosti KLN v Heppenheimu pracuje na 230 specialistů, techniků a vývojových pracovníků

Silný partner KLN

Roční obrat společnosti KLN se pohybuje kolem 30 mil. Eur, cca 80% z toho tvoří svářecí systémy

Crest Group

KLN je nedílnou součástí nadnárodní korporace Crest Group čítající více než 1.000 zaměstnanců pracujících ve 20 výrobních závodech ve 12 zemích světa

WEBER ULTRASONICS  

WEBER ULTRASONICS je naším hlavním partnerem.

Partnerství vzájemně posilujeme. Dělíme se o poznatky a zkušenosti. Velkou oboustrannou motivací je značná propojenost automobilového průmyslu.

KLN Ultraschall

KLN Ultraschall je světovým leaderem v oblasti ultrazvukových technologií.

Toto partnerství znamená pro naše  zákazníky  jistotu nejmodernějších technologií

Díky logistickému centru náhradních dílů, které bylo zřízeno v provozovně naší společnosti ve Vlčetíně  nabízíme velmi rychlou dostupnost náhradních dílů.

SONIC ITALIA

Sonic Italia je evropský výrobce vysoce kvalitních komponent pro ultrazvukové svařování a řezání textilií i potravin.

Partnerství vzájemně posilujeme i v oblasti  jednoúčelových strojů. Dělíme se o poznatky a zkušenosti. Velkou oboustrannou motivací je značná propojenost automobilového průmyslu.

Mecasonic 

Mecasonic je světovým leaderem v oblasti ultrazvukových technologií.

Partnerství znamená pro naše  zákazníky  jistotu nejmodernějších technologií

Díky logistickému centru náhradních dílů, které bylo zřízeno v provozovně naší společnosti ve Vlčetíně  nabízíme velmi rychlou dostupnost náhradních dílů.

Miller Weldmaster 

Stroje Miller Weldmaster na svařování tkanin poskytují vysoký výkon, snadné ovládání a nabízejí všestrannost a přesnost jako žádné jiné.

Stroje pro svařování horkým vzduchem, horkým klínem, jsou postavené s pokročilou technologií, zpracovávají textilie rychle a efektivně. To pro Vás znamená značné snížení vynaloženého času a peněz a samozřejmě zvýšení produktivity.

Balacchi s.r.l.

Stroje Balacchi jsou známé po celém světě pro svou přesnost a spolehlivost. Balacchi nabízí širokou škálu VYSOKOFREKVENČNÍCH SVAŘOVACÍCH STROJŮ pro různé aplikační sektory, jako je zdravotnictví, nafukovací zařízení, automobilový průmysl, kryty, obaly atd. Kompetence a profesionalita jsou garantované více než 40 lety zkušeností na celosvětovém trhu, zajišťují výsledky nejvyšší kvality v celém výrobním procesu: od návrhu až po poprodejní asistenci a servis.

Infračervené svařování

 

 

Ultrazvukový stroj KLN Ultraschall

 

 

Ultrazvukové svařování - multihead system

Hot plate svařování

Multioborový záběr KLN

KLN  Ultraschall dodává technologie nejen do automobilového průmyslu, ale rovněž do projektů z oblasti medicíny, elektroniky či  bílé techniky.

KLN nabízí profesionální robustní zařízení pro  kusovou i sériovou výrobu.